Myesed Kullananların Yorumları 2023

Myesed Kullananların Yorumları Nedir? Myesed erkeklerin ereksiyon olamama ya da erken boşalma sorunlarında kullanılan bir ilaçtır. Myesed kullananların yorumları ilacın etkilerinin olumlu olduğunu ortaya koymaktadır. Cinsel işlev bozukluğu erkeklerin olduğu gibi onların partnerlerinin de cinsel hayatlarında olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda erkekler için cinsel hayatta başarı çok önemlidir ve bu olmadığında ise psikolojik sorunlarda ortaya çıkar.

Myesed Kullananların Yorumları

Myesed 20 mg tabletler halinde hazırlanır. Badem şeklinde ve sarı renktedir. Fosfodiestiraz tip 5 inhibitörleri şeklinde isimlendirilen ilaç grubu içinde yer alır. İçinde bulunan etkin madde peniste bulunan damarların genişlemesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Myesed sadece sertleşme sorunu olan erkekler için üretilir. Bu sorunu yaşamayan erkeklerin kullanmaları tavsiye edilmez. Myesed peniste sertleşmeyi sağlar ama bunun için cinsel uyarılma şarttır. Cinsel uyarının olmadığı durumlarda Myesed içilmesi tek başına sertleşme olmasını sağlamaz.

Myesed Kullananların Yorumları
Myesed Kullananların Yorumları

Myesed Ne İşe Yarar?

Myesed ne işe yarar sorusuna erkeklerde yaşanan erektil disfonksiyon tedavisi için şeklinde cevap verilebilir. Ereksiyon olamama gibi aynı zamanda ereksiyonun korunamaması da erkekler için önemli bir sorundur. Bu sorun geçici ya da kalıcı olabilir. Doktorunuz tarafından yapılacak muayene sonrasında tedavi amaçlı olarak Myesed kullanmanız önerilir. İlaç penisin sertleşmesini ve sertliğini korumasını sağlar. Cinsel ilişki öncesinde kullanılması yeterli olur.

İlacın her gün içilmesine gerek yoktur. Sadece cinsel aktivitenin olacağı günlerde içilmesi yeterli olur. Etkisi 36 saat boyunca devam eder. Bunun için ilave olarak içilmesine gerek bulunmaz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta cinsel uyarının olmadığı durumlarda sertleşmenin gerçekleşmeyeceğidir. Cinsel ilişkinin yaşanabilmesi için ön hazırlığın yapılması şarttır.

Myesed Kimler Kullanmalıdır?

Ereksiyon olamama ya da erken boşalma sorunu yaşayan erkekler bu sorundan kurtulmak isterler. Myesed kimler kullanmalıdır sorusuna ereksiyon olamama ya da erken boşalma sorunu olan erkekler olarak cevap verilebilir. Bu ilaç erkekler için geliştirilmiştir ve kadınlarda bir etkisi olmaz ve içmeleri tavsiye edilmez.  Cinsel ilişkinin yaşanmasının beklendiği durumlarda yarım saat önce 20 mg tek bir tabletin içilmesi yeterli olur.

Cinsel performansın yüksek olması bütün erkeklerin arzuladığı bir durumdur. Ereksiyon olamama gibi erken boşalmada istenen cinsel performansın gösterilmesinin önüne geçer. Myesed içilmesi halinde istenen performans elde edilir. Cinsel ilişki öncesi içilmesi gerekir. Cinsel ilişki yaşanmayacağı günlerde içilmesine gerek bulunmaz. Etkisi 36 saat sürer ve bu süre içinde tekrar alınmasına gerek bulunmaz.

İlgini çekebilir:  Andazol Kullananlar Yorumları
Myesed Kullananların Yorumları
Myesed Kullananların Yorumları

Myesed Kimler Kullanmamalıdır?

Myesed erkeklerin ereksiyon olamama sorununun tedavisini sağlar. Sertleşme sorunu olmayan erkekler tarafından kullanılmaması gerekir. Bunun yanında Myesed kimler kullanmamalıdır araştırması ilacın geliştirilmesi aşamasında yapılan incelemeler ile ortaya koyulmuştur. İçinde bulunan Tadalafil etken maddesi ile kan damarlarını genişletir ve penisin sertleşmesini sağlar. Bu olumlu etkisinin yanında her erkek için kullanımı uygun değildir. Myesed kullanılmaması gereken durumlar şu şekildedir.

 • Myesed içinde bulunan etken maddelere alerjisi olan kişiler
 • Ciddi kalp rahatsızlığı olan ya da kalp krizi geçirmiş kişiler
 • Nitrat, nitrik oksit ya da amil nitrit içeren ilaçları kullanan kişiler
 • Yakın geçmişinde felç geçirmiş kişiler
 • Düşük ya da yüksek tansiyon hastaları
 • Göz felci geçiren ve yakın bir zamanda görme kaybı yaşayan kişiler
 • Kırmızı kan hücreleri ile ilgili hastalıklar ve kanser geçiren kişiler
 • Karaciğerinde ciddi rahatsızlık olan kişiler
 • Böbreklerinde ciddi rahatsızlık olan kişiler
 • 18 yaşından küçük erkekler
 • Kadınlar tarafından kullanılmamalıdır

Myesed Nasıl Kullanılır?

Myesed nasıl kullanılır konusunda doktorunuz tarafından gerekli bilgi verilir. Bunun yanında başka türlü bir kullanım önerilmediği durumlarda cinsel ilişkiden yarım saat önce içilmesi tavsiye edilir. Cinsel uyarılma olmadan sertleşme olmayacağından ilacın etkisiz olduğu kesinlikle düşünülmemelidir. İlacın etkisi 36 saat boyunca devam eder. İlacın etkisi devam ettiğinden amaçlanan saatte cinsel ilişki yaşanmadığı takdirde bu süre içinde tekrar içilmesine gerek bulunmuyor.

36 saatlik süre içinde cinsel uyarı olduğunda ereksiyon oluşur ve erken boşalma sorununda yaşanmasının önüne geçilir. Myesed kullanan kişilerin etkisini görmesi uyarılmaya bağlıdır. Partneriniz ile ön hazırlık yapmanız gerekir. Alkol kullanımının sertleşme sorunu yaşanmasına neden olduğu yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bunun için cinsel ilişki yaşanması planlandığında alkol alımı sınırlandırılmalıdır. Alkol almak tansiyon düşmelerine neden olur ve Myesed ile birlikte alındığında baş dönmesi sorunu yaşanabilir.

Myesed Kullananların Yorumları
Myesed Kullananların Yorumları

İlacı aç ya da tok karnına almanızda bir sıkıntı bulunmaz. Aldığınız dozun fazla geldiğini düşündüğünüz takdirde bunu doktorunuz ya da eczacınız ile paylaşmanız gerekir. İlacı almayı unuttuğunuzda ya da aldığınızı unutmanız halinde ikinci dozu kesinlikle almamanız gerekir. Bir bardak su ile tableti içmeniz yeterli olur.

İlgini çekebilir:  Tadalafil 20 Mg Kullanıcı Yorumları

Myesed Yan Etkileri

Her ilacın olduğu gibi Myesed kullanımında da çeşitli yan etkiler görülebilir. Bazı yan etkiler sık görülmekle birlikte bazıları ise daha az görülebilir. İlacın yan etkilerinin ortaya çıkması halinde kullanmayı bırakmalısınız. Yan etkilerin görülme halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması gerekir. Myesed yan etkileri arasında şunlar bulunur.

 • Ciltte alerjik reaksiyonlar
 • Bulanık görme
 • Kurdeşen
 • Göz kapaklarında şişme
 • Gözde kızarıklık ve ağrı
 • Yüzde şişme
 • Dört saatten uzun süren ve ağrılı ereksiyon
 • Bayılma
 • Tek ya da her iki gözde de görme kaybı
 • Geçici hafıza kaybı
 • Göğüs ağrısı
 • Nöbetler
 • Nadir olarak kalp krizi ve felç
 • Kalp atışının hızlanması
 • Tansiyonda düşme ve çıkma
 • Ani işitme kaybı
 • Baş ağrısı
 • Baş dönmesi
 • Sırt ağrısı
 • Kas ağrıları
 • Karın ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Terleme
 • Hazımsızlık

Myesed Saklama Koşulları

Myesed saklama koşulları olarak oda sıcaklığı ve 25 derecenin altı olarak belirtilir. Çocukların kullanmasına uygun olmadığından onların uzanamayacağı yerlerde saklanması gerekir. Çocukların ilacı içmeleri halinde zaman kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması gereklidir. Her ilacın üzerinde son kullanma tarihi bulunur. İlacı bu süre içinde içmek gerekir. Son kullanma tarihi geçen ilaçlar kesinlikle içilmemelidir.

Son kullanma tarihi geçen ya da artık kullanmayacağınız ilaçları çöpe atmamalısınız. Ayrıca içilmeyen ilaçların suya dökülmesi de doğayı kirletir ve doğal yaşama zarar verir. Kullanmadığınız ilaçları eczanenize götürmeniz en doğru seçenek olacaktır.

Myesed Diğer İlaçlar İle Etkileşimi

Myesed içinde Tadalafil gibi ayrıca laktoz da bulunur. Laktoza alerjisi olan kişilerin bu ilacı almamaları gerekir. Baş dönmesi yan etkileri arasında bulunur ve özellikle araç kullanımı öncesinde alınmaması tavsiye edilir. Yüksek tansiyon, prostat büyümesi hastalıkları olan ve bunun için tedavi gören kişilerin bu ilacı almadan önce doktorlarına bilgi vermeleri gerekir. Ciddi anlamda böbrek ve karaciğer hastalığınız varsa ve bunlar için tedavi görüyorsanız bunu doktorunuza belirtmeniz gerekir.

İlaç içinde bulunan etken madde Tadalafil karaciğerde parçalanır. Bundan dolayı HIV tedavisi gören kişilerin aldıkları ilaçların etkisini azaltabilir. Aynı zamanda ilacın alınması ile görülen yan etkilerin sıklık derecesi artabilir. Erektil disfonksiyon tedavisi için farklı ilaçlar kullanıyorsanız Myesed doktorunuz tarafından önerilmeden kullanmalısınız. Myesed kullanımı cinsel ilişki öncesinde 20 mg tek bir tablet şeklinde olmalıdır. Bu dozu arttırma ya da azaltmadan önce doktorunuz ile görüşmeli ve bilgi vermelisiniz.

İlgini çekebilir:  Duphaston Kullananlar
Myesed Kullananların Yorumları
Myesed Kullananların Yorumları

Myesed Kullananların Yorumları

Eğer benim gibi 20li yaşlarda ve fazla seks yaptığı için sertleşme problemi yaşayan varsa kesinlikle etki etmedi diyen ama aslında penisi çürümüş olanlara inanmayın. 2 gün yoğun gecenin ardından artık penisimden umudu kesip kız arkadaşıma ayıp olmasın diye 3. Gün eczaneden aldığım ilaçtır. Sonuç: kız arkadaşım gitti etkisi halen sürüyor fişek gibiyim.

yoğun iş temposundan kaynaklı ereksiyon problemi yaşadım,sevgilim getirdi bunu bana ilk(eczacı) aç tok farketmeksizin içtim bol suyla o gece hakikaten sevgilim yeter artık diyene kadar güzel bi akşam yaşadık. ancak bugün yine aldım tatildeyiz diye hem etkisi olmadı hem de şuanda müthiş başağrısı ve mide bulantısı yaşıyprum kulaklarım uğulduyor, burun konkalarım şişti fena yaşam konforumu bozdu bu meret

Arkadaşlar 22.05.2021 tarihinde yorum yapan kişiyim.Olumsuz yorum yapan arkadaşlar hakkında inanın bir fikrim yok bende oldukça etkili oldu halen de kullanıyorum.Bundan önce bu ilacı gerçekten bilmezdim benim hiçbir çıkarım menfaatim yoktur.Sadece benim gibi sorun yaşayan veya iyi performans sergilemek isteyen arkadaşlar için yazdım yorumu çünkü tekrar eski gücümü hissediyorum ilaç sayesinde.

Ben 5 senedir kullanıyorum çok memnunum başkalarını bilmem ve haftada bir alınırsa daha iyi çünkü bir tabletin 3 gün etkisi devam ediyor

FİYATI UCUZ OLAN 79 TL YE SATILIYOR SAHTE OLDUĞUNDANMI ACABADA ETKİ ETMİYOR DİYORLAR PAHALI OLANDA 525 TL SATILDIĞI YAZIYOR . ŞİMDİ BUNUN HANGİSİ GERÇEK HANGİSİ SAHTEDİR BUNU ARAŞTIRMAK GEREKMEZMİ.

BURDAKİ TÜM SATICI FİRMALARI İNCELEDİM FİYAT OLARAK 79 TL YE SATANLARDA VAR 525 TL YE SATANLARDA VAR BU UCUZ OLANIMI ALIYORLARDA ETKİ ETMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR

ÇOK ETKİLİ DİYENLER İLAÇ SATILSIN TUTSUN DİYE BU İLACI SATANLARIN YAKINLARIMI ACABA . ÇÜNKÜ KİMİNİZ ÇOK İYİ ZIMBA GİBİ YAPIYOR DİYOR KİMİNİZSE Bİ HALTA YARAIYOR PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN DİYOR. KİM DOĞRU SÖYLÜYOR . ŞİMD DİYECEKSİNİZKİ AL DENE ALMASINA ALALIMDA FİYATI ÇOKTA UCUZ BİR ŞEY DEĞİL HADİ Bİ İŞE YARAMAZSA DEDİĞİNİZ GİBİ PARA ÇÖPE GİDECEK ONUN İÇİN BENDE BURADA KULLANANLARDAN FİKİR ALMAK İSTEDİM HEPSİ BU.

46 yasındayım 1 tane aldımmı inan 1 hafta fişek gibi oluyosun ben eczacı arkadaşın tafsiyesiyle aldım renk turuncu kalp seklinde orjinali ve viyagra gibi falan değil bitkisel yan etkisi yok ve etkiye tepki veriyor viyagra gibi kazık gibi olup sevk hissizliği vermiyor tafsiye ederim

Oyla!
editor yazar

kullananlaryorum.com @ editor Bilim sever, araştırmacı.

Yorum yapın