Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları Nelerdir? Gyrex 25 mg, bipolar bozukluk durumlarında kullanılan bir ilaç türüdür. Gyrex 25 mg, orta ve ileri derecedeki mani atakların tedavisinde uzmanlar tarafından önerilen bir ilaç türüdür. Bipolar bozukluk hastalık sonucunda meydana gelen majör depresif durumlarında gyrex 25 mg kullanılır.

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

İlaçları kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi uzmanlar tarafından verilmiş olmasının yanında dozajının da dikkatle kullanılması gerekir. Yüksek dozda kullanılan Gyrex 25 mg pek çok problemi beraberinde getirerek yan etki yapabilir. Her kişide farklı yan etkileri bulunan bu ilaçları uzman kontrolünde ve düzenli kontrol ile kullanılması tavsiye edilir.

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları
Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 Mg Nasıl Kullanılır?

Gyrex 25 mg ilaç kullanacak olan kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi ilacın ne şekilde kullanılacağıdır. İlacı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız ve doktorunuzun talimatlarına uymanız gerekir. Aynı zamanda ilacın içerisinde bulunan herhangi bir maddeye karşı da alerjiniz olup olmadığını tespit etmenizde olası reaksiyonlara karşı sizleri koruma altına alır. Bu ilacın kullanımı ve kişilerde yaratmış olduğu yan etkiler her kişide farklılık arz edebilir. Gyrex 25 mg ilaç kullanım aşamaları şu şekildedir;

 • Gyrex 25 mg ağızdan oral olarak alınır.
 • Aksi gerekmedikçe tabletler genellikle günde iki doz şeklinde alınır.
 • Tabletler bütün olarak sadece bir miktar su yolu ile içilir.
 • Doktorunuzun talebi ve isteği dışında kendi durumunuza göre ilacı kesinlikle durdurmayın. İlacı, kendi inisiyatifinizde bırakmanız dahilinde bulantı ya da kusma durumları meydana gelebilir.
 • Gyrex 25 mg ilacı kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi Greyfurt tüketimidir. Gyrex tedavisi alırken Greyfurt suyu içilmemesi gerekir. Greyfurt suyunun içerisinde bulunan maddeler ilacın etki etmesini değiştirebilir.
 • Yaşlı hastaların bu ilacı kullanmaları durumunda ilaca en düşük doz ile başlanmalı ve süreç içerisinde dozu yavaş yavaş artırılmalıdır.
İlgini çekebilir:  Flagyl Kullananların Yorumları- Flagyl Ne İşe Yarar?
Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları
Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 Mg İlaç Yan Etkileri Nelerdir?

Gyrex 25 Mg ilaç yan etkileri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterse de olası yan etkiler şu şekildedir;

Baş dönmesi, ağız kuruluğu ve baş ağrısı

Uyku hali

Kilo alımı ve kan değerlerinde azalma

Kolesterol düzeyinde artış

HDL kolesterol düzeyinin azalması gibi durumlar olası yan etkilerdir.

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 mg kullananlar yorumları, ilacın kişiden kişiye göre farklı etkileri olduğunu ortaya koyar. İlacı kullananların yorumları şu şekildedir;

 • Panik atağımdan ötürü doktorum yazdı. Son derece güzel ilaç, fayda sağladı.
 • 2,5 haftadır içiyorum, 27 yaşındayım. Biraz göğüs ağrısı yapıyor onun haricinde iyi.
 • İlacı bayadır kullanıyorum, beni çok karamsar yaptı. Onun haricinde sıkıntılarımdan kurtuldum
 • Aşırı uyku yapmasından başka bir sıkıntısına rastlamadım. Günde 10 saat uyuyorum.
 • Bırakalı birkaç gün oldu fakat ben hala içmek istiyorum. Bu yüzden sanırım bağımlılık yapıyor.
 • Sizi kesinlikle sakinleştiren bir ilaç. Doktorunuz reçete ettiyse ağır bir ilaç olsa da kullanın.
 • Doktorumla görüşmeye başladığımdan beri 2 haftadır kullanıyorum. İLk kullanmaya başladığımdan itibaren etkisini alacağım söylendi ve öyle de oldu. İlacı kullandım ve 30 dakika içerisinde etkisini gösterdi, uyku sürem arttı ve daha sakin kaldım. Çok kafaya takmıyorum, ilacın etkisinden midir bilinmez ama odaklanma sorunu çekiyorum. Hocayı dinlemek yerine kağıda yazı yazıyor, resimler çiziyorum, sanki öyle daha dikkatli dinliyorum.
Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları
Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları
 • Uyumam gereken bir günde, bir adet attım. Sonra yapmam gereken işleri tamamlamadan (oje sürmek) uykuya daldığımı fark ettim. Ortalama 15-20 dakika içinde beni nerdeyse uyuşturdu ve 10 saat kadar uyumuşum. Uyandıktan sonra kendime anca gelebildim hatta 20 dakika çenem uyuşuk kaldı.
 • Doktorumun tavsiyesiyle benim kullanma amacım tamamen uykusuzluk için. Normalde bünyeme 6 saat uyku yeterken bu ilacı alınca en az 10 saat uyuduğumu fark ettim.
 • Şahane sakinleştiren tablet. Doktoruma bahsettiğim şikayetlerden sonra stilizan ile kullanmaya başladım. ilk gün etkileri beklemediğim kadar iyiydi. Enerji patlaması yaşamıyorum, daha az yoruluyorum mesela şu an, ve hiperaktivite problemime daha hızlı bir çözüm oldu.
İlgini çekebilir:  Benipin Kullananların Yorumları

Oyla!
editor yazar

kullananlaryorum.com @ editor Bilim sever, araştırmacı.

Yorum yapın