Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Kullanıcı Yorumları cildinde herhangi bir yara ya da deformasyon bulunan kişiler tarafından merak edilmektedir. Yara tamamen iyileştikten sonra kullanılan bu krem, izlerin tamamen kaybolmasını sağlamaktadır. Çok derin yaralarda ya da yanık izlerinde ise, deriyi olabildiğince iyileştirmekte ve görünümü onarmaktadır. Peki, Contractubex kullananların görüşleri nasıl?

Contractubex Kullananlar Yorum

Contractubex Kullanıcı Yorumları, düzenli kullanım sonucunda genel olarak olumludur. Bunun en temel nedeni içerdiği bileşenlerin cildi yenilemesidir. Ek olarak cilt tonunu da dengeleyerek, ilgili bölgenin uyum sağlamasını kolaylaştırır. Aşağıda yer alan Contractubex jel kullananlar yorumları bilgi amaçlıdır ve tıbbi dayanağı yoktur.

Bir süredir kullandığım ilaç hakkında görüşlerim oldukça olumlu. Başlarda sadece gece kullanırken, sabah akşam kullanmaya başladım. Etkisi iki katına çıktı diyebilirim. Kesinlikle faydalı, doktoruma teşekkürlerimi iletiyorum.

Contractubex krem kullananlar yorumları arasında ben de varım. 3 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Kolumda büyük bir yanık izi vardı. Zamanla rengi açıldı, izler yavaş yavaş kaybolmaya başladı.

Contractubex Fiyatı göz önünde bulundurulduğunda gerçekten hak ediyor.

 Ameliyat yaralarıma kullandım, kısa sürede büyük faydası oldu.

İnanılmaz şaşkınım. Contractubex öncesi sonrası o kadar farklı ki, gözlerime inanamıyorum. Sahiden denildiği kadar etkili.

Süt yanığı vardı bacaklarımda, aradan aylar geçmiş olmasına rağmen kullanmaya başladım. 1 hafta fark olmaya başladı. Ama ben sabah ve akşam kullanıyordum.

Diğer Contractubex Kullanıcı Yorumları gibi düşünmüyorum. Bende pek işe yaramadı sanırım. Günde 2 kere uygulamama rağmen pek fark olmadı.

Ameliyat sonrasında karnımda kocaman bir iz vardı. Doktorum yaralarım iyileştikten sonra kullanmamı önerdi. Dediği gibi yaptım, zamanla izler dikkatli bakmayınca görülmeyecek hale geldi.


Contractubex yüze Sürülürmü merak ediyordum, doktora danışmadan kullanmak istemedim. Evet, yüzdeki yaralar için de uygulamak mümkünmüş.

Contractubex Kullanıcı Yorumları
Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Kullanıcı Yorumları, genel olarak kısa sürede iyileştiği yönünde görüşleri içermektedir.

Sivilce lekelerim için kullandım ben. Kısa sürede de etkisi oldu. Tamamen gitmedi izler ama gözle görülür bir fark oluştu.

Kedim yüzümü cırmalamıştı ve iz kalmıştı. Yaram iyileştikten sonra ilgili bölgeye uyguladım düzenli olarak. Şuan görülmüyor bile.

Çok büyük bir kaza geçirdim. Ardından ameliyatlar vs. derken vücudumda çok derin yara izleri oluştu. Bu bölgelere kullandım ben. Contractubex Kullanıcı Yorumları gibi ben de öneriyorum.

Hızlı kilo alıp vermekten dolayı ortaya çıkan çatlaklarım vardı. 1 ay boyunca sabah akşam kullandım ama bi etkisi olmadı bende.

Ergenlikten kalma sivilce lekelerim vardı. İnce tabaka halinde temiz cildime sabah – öğle ve akşam olmak üzere 3 kere sürdüm. 2 ay sonra izlerin neredeyse tamamı geçmişti.

Contractubex kullananlar arasında en uzun ben olabilirim. Trafik kazasından sonra tüm yara izlerim bu jel sayesinde geçti.

Contractubex Öncesi Sonrası
Contractubex Öncesi Sonrası

Contractubex Nerelere Sürülür?

Contractubex, cilt üzerindeki yara izlerinin, ameliyat izlerinin, yanık izlerinin, akne izlerinin ve diğer cilt lezyonlarının tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Contractubex krem kullananlar, yara izlerinin azaltılmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olan aktif bileşenlerinden yararlanır.

İlgini çekebilir:  Prozac Kullananlar

İlaç, etkilenen bölgeye direkt olarak uygulanır. Ancak kullanmadan önce, ciltteki lezyonların temizlenmesi ve kurutulması gerekmektedir. İlaç, günde üç kez ince bir tabaka halinde cilde sürülür ve hafifçe masaj yaparak emilmesi sağlanır.

Contractubex kullanıcı yorumları ve doktor görüşlerine göre, sadece yüzeysel yaralar ve cilt lezyonları için kullanılmalıdır ve açık yaralar üzerine uygulanmamalıdır.

Medikinet Kullananlar Yorumları yazımız da ilginizi çekebilir.

Contractubex Krem Ne Zaman Sürülür?

Contractubex krem, ciltteki izlerin ve yaraların iyileştirilmesine yardımcı olan bir kremdir. Kullanım talimatlarına göre, krem yaraların tamamen iyileşmesinden sonra uygulanmalıdır. Yaraların iyileşme süresi, yaranın büyüklüğüne ve cilt tipine göre değişebilir. Genellikle yaraların iyileşmesi 7-10 gün içinde tamamlanır.

Krem, cildin yenilenme sürecine yardımcı olmak için kullanılır. Bu nedenle, kremi yara iyileştiğinde cildin yenilenme sürecini hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Kremi kullanmadan önce cildinizi temizleyin ve hafifçe masaj yaparak uygulayın. Kremi günde üç kez uygulamak önerilir.

Contractubex Her Gün Kullanılır Mı?

Contractubex’in kullanımı genellikle günde birkaç kez önerilir. Ancak, kullanım sıklığı ve dozu genellikle kişinin cilt tipine, tedavi edilen sorunun ciddiyetine ve tedavi süresine bağlıdır. Ürünün kullanım talimatlarını okuyarak, doktorunuzun veya dermatoloğunuzun tavsiyelerini izleyerek ve dikkatli bir şekilde kullanarak en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Contractubex jel kullananlar için uygulama sıklığı ve dozu, tedavi edilen cilt sorununa, cilt tipine ve kişinin özel durumuna bağlıdır. Bu nedenle, kullanmadan önce ürünün etiketini okumanız ve doktorunuzun veya dermatoloğunuzun tavsiyelerini takip etmeniz önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dikiş izleri nasıl yok edilir?

Dikiş izleri, cildin iyileşme sürecinde ortaya çıkan normal bir yan etkidir. Ancak, bazı kişiler için estetik görünüm açısından rahatsız edici olabilirler. Contractubex krem, ciltteki izleri hafifletmek ve görünümlerini azaltmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

İlgini çekebilir:  Sildegra Kullananlar Yorumlar

Yara izlerinin geçmesi için ne yapılmalı?

Yara izlerinin geçmesi için doğal yöntemleri tercih edebilir ya da Contractubex krem kullananlar gibi faydalarından yararlanabilirsiniz.

Prospektüs

4.2/5 - (Kullanıcı Oyu)
Deniz

34 yaşında kullananlaryorum.com kurucusu ve öğretmen.

“Contractubex Kullanıcı Yorumları” üzerine 38 yorum

 1. contractubex bende merak ediyorum içeriğini alıp denemek istiyorum yorumları çok iyi gerçekten kaliteli bir ürüne benziyor

  Yanıtla
 2. Contractubex i 3 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Kolumda büyük bir yanık izi vardı. Zaman geçtikçe rengi açıldı ve izler yavaş yavaş kaybolmaya başladı.

  Yanıtla
 3. Gerçekten de çok başarılı bir krem olduğu etkisinden belli bende sipariş verdim tekrar kullanıyorum tenime çok iyi geldi

  Yanıtla
 4. contractubex kremi mucize olmuş cilde en iyi gelen lekelere karşı ve herhangi bir yaraya karşı çok iyi bir mucize krem ,

  Yanıtla
 5. Contractubex kremini çok duydum bir çok kişi de memnun kalmış kullanımdan gerçekten yapanlardan Allah razı olsun düzenli kullanımda faydasını gördüğüm bi krem

  Yanıtla
 6. Contractubex krem, yara iyileştirme için kullanılan bir ilaçtır. Bu krem, yara iyileştirme sürecini hızlandırmak ve yaranın görünümünü iyileştirmek için kullanılmaktadır. Contractubex krem, geniş yaralar, yanıklar, cildin kesilmesi, yara iyileştirme sürecinde oluşan kabuklanma veya cildin katılaşması gibi durumlar için etkilidir. Aynı zamanda sivilce ve akne gibi sorunlara da etki etmektedir.

  Yanıtla
 7. Artık bu ürüne mucize ürün diye bilirim özellikle yüzdeki yara derindi ve geçmez diye kaygılandım sonra bu ürünle karşılaştım gerçekten söylediği kadar hatta ürün hakkında az bile söylenmiş etkisi daha çok

  Yanıtla
  • 13 yaşındaki oğlumun trafik kazasında ulusan ve dikiş atılan yuz bölgesinde iz kalmaması için bu gün 400 TL vererek eczaneden aldım umarım
   ürün hakkındaki olumlu yorumlar yanıltıcı değildir

   Yanıtla
 8. 13 yaşındaki oğlumun trafik kazasında ulusan ve dikiş atılan yuz bölgesinde iz kalmaması için bu gün 400 TL vererek eczaneden aldım umarım
  ürün hakkındaki olumlu yorumlar yanıltıcı değildir

  Yanıtla
  • Merhabalar geçmiş olsun öncelikle ben de oğlum için almayı düşünüyorum çene altındaki dikiş izi için. Etkisi nasıl fayda gördünüz mü? Kaşıntı yaptı diyenler de var??

   Yanıtla
Yorum yapın