Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Argivit focus kullanıcı yorumları nasıl? Argivit günümüzde birçok kişi tarafından kullanılır. Her ne kadar ilaç zannedilse de bir takviyedir.

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları Videosu

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Eğer Argivit Focus Kullanıcı Yorumları merak ediyorsanız, internette bununla ilgili pek çok görüşe kolay şekilde ulaşabilirsiniz;

Kızım için iştah amaçlı aldım.

Hatice Hanım

İlaç olduğunu sanıyordum ama bu bir ilaç değil. Besin takviyesi. Özellikle iştahı az olan çocuklarda kullanıldığında iştah açıyor, doğal olarak gelişimi destekliyor.

Güler Hanım

Oğlumda boyunun uzaması için alıyorum.

Aydın Bey

Şurupların içerisinde değerler günlük ihtiyaç için uygun.

Kağan Bey

Gün içinde daha fazla enerjik olmaya yardımcı oluyor.

Sualp Bey

İştah açması için kullanıyorum.

Emine Hanım

Oğlumda iştah, boy uzaması gibi sebeplerden dolay alıyorum.

Şehnaz Hanım

İştah açıyor ama yine de kontrollü şekilde kullanılması gerek. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için faydalı olduğunu düşünüyorum.

Arife Hanım

Hanımlar çocuğun iştahı açıldı diye sağlıksız besinleri yemelerine müsaade etmeyin. Boyu uzayacak kilo alacak diye obez edersiniz maazallah.

Aleyna Hanım

12 yaşındaki kızım akranlarından daha küçük görünüyordu. Besin takviyesi olarak tavsiye üzerine aldım. Şimdilik faydasını görüyoruz.

Murat Bey

Argivit focus kullanıcı yorumları internette bunların dışında da vardır.

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü ve benzeri platformlarda araştırılan konular arasında yer almaktadır. Genel olarak Argivit Focus Faydaları ve zararları hakkında görüşler mevcuttur.

İlgini çekebilir:  Theraflu Forte Yorumlar 2023

Argivit Kullananlar Kadınlar Kulübü yorumları şu şekildedir;

Argivit Focus’u 6 yaşından beridir çocuğuma içiriyorum. Hiperaktivite sebebiyle doktor önermişti. Etkisi var fakat mucize beklemeyin.

Sude Naz Hanım

Faydalı olduğunu düşündüğüm bir besin takviyesi. Çocuğun iştahını açtı, daha dikkatli olmasını sağladı.

Latif Bey

8 yaşındaki oğlum okulda odaklanma sorunu yaşıyordu. Doğal olarak derslerinde başarılı olamıyordu. Bu sebeple aldık, faydasını gördük.

Nurullah Bey

Argivit Smart Kullananlar Kadınlar Kulübü ve ekşi sözlükte çok fazla araştırma yapmıştım. Ardından doktorumuza danışarak kullanmaya başladık. Çocuğumda gözle görülür etkisi oldu.

Alev Hanım

Argivit Focus Nedir?

Argivit Focus Faydaları oldukça fazladır. Fakat aşırı kullanımda Argivit Zararları da ortaya çıkabilir. Besinlerden alınan vitamin ve mineraller bazen günlük gereksinime yetersiz gelebilir. Bu da beraberine sağlık sorunlarını getirebilir. Büyüme, gelişme problemleri de bunların arasındadır.

Bu gibi durumlarda doktorun önerisi ve tavsiyesi ile gıda takviyeleri kullanılabilir. Argivit focus da bunlardan bir tanesidir. Ürün hem okul öncesi hem de sonrası için destekleyici bir yapıya sahiptir. İçerdiği bileşenler sayesinde çok sayıda faydası vardır.

Argivit Focus İçeriği Nedir?

Argivit focus içeriği ürünün üzerinde yer almakta olup buradan görülebilir ve incelenebilir. Maddeler halinde bunlar şöyledir;

 1. A vitamini: 240 µg RE
 2. B1 vitamini: 1 mg
 3. B2 vitamini: 0,9 mg
 4. B3 vitamini: 10 mg NE
 5. B5 vitamini: 4 mg
 6. B6 vitamini: 0,5 mg
 7. B12 vitamini: 1,5 µg
 8. C vitamini: 70 mg
 9. D vitamini: 4oo IU
 10. E vitamini: 0,95 mg-TE
 11. L-arginin: 250 mg
 12. Manganez: 0,85 mg
 13. Krom: 60 µg
 14. Molibden: 35 µg
 15. İyot: 70 µg

L-arginin bunların arasında en önemli birleşenlerden bir tanesidir. Zira vücutta salgılanan büyüme ve gelişme hormonlarını uyarır. Böylece zeka ve vücut gelişmesinde de önemli bir rol oynar. B vitaminleri sayesinde bağışıklık sisteminde de rol oynar.

İlgini çekebilir:  Parol Kullananların Yorumları-Parol İdrar Yolu Enfeksiyonuna İyi Gelir mi?

Ayrıca boy uzaması, iştah gibi konularda da yardımcı olur. Argitvit focus faydaları bu bakımdan oldukça fazladır. Argitvit Kullanıcı yorumları da oldukça olumludur.

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları
Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Argivit Focus Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır?

Argivit focus ilk defa kullanacak olanlar, bunun nasıl ve ne zaman olacağını da merak edebilir. Ürün 6 aylıktan 12 yaş grubuna kadar tüm çocuklar için uygundur. Ancak çocuğunuza vermeden önce doktora giderek onay almanız gerekir.

Farklı yaşlarda kullanım dozları da değişmektedir. 6 aylıktan 1 yaşa kadar bebeklerde günde 2,5 mL şeklindeyken, 1-5 yaş aralığı için 5 mL’dir. 5-12 yaş grubunda ise 10 mL’dir. Ancak doktorunuz farklı bir kullanım buna göre göre hareket etmek şarttır.

Ürün tok karnına yatmadan önce kullanılabilir. Çocuklar tarafından ulaşamayacak ve göremeyecek bir yerde saklanması gerekir.

Argivit Focus’un faydaları nelerdir?

Dikkat eksikliğini azaltma ve iştah açma konusunda faydaları bulunmaktadır.

Argivit Focus nedir ve ne için kullanılır?

Bağışıklık sitemini güçlendirir, kas gelişimini artırır, dikkat eksikliğini azaltır ve çocukların gelişimini destekler.

Argivit Focus nasıl kullanılmalı?

Çocuğun yaşında göre günde 1 ya da 2 kere kullanılması tavsiye edilmektedir.

Argivit Focus kaç yaş içindir?

6 ve 12 yaş aralığındaki çocuklar için kullanıma uygundur.

Argivit Focus Açıldıktan Sonra Kaç Ay Kullanılır?

Argivit Focus Açıldıktan Sonra Kaç Ay Kullanılır sorusu için net bir cevap vermek mümkün değil. Doğru yanıta ulaşmak için prospektüsü inceleyebilirsiniz.

Argivit Focus İle Argivit Arasindaki Fark Nedir?

Argivit Focus daha kapsamlı etkiye sahiptir. Kaygı, hiperaktivite, dikkat eksikliği, iştah açma ve benzeri durumlarda kullanılırken, Argivit daha çok odaklanmayı kolaylaştırır.

Oyla!
Deniz

34 yaşında kullananlaryorum.com kurucusu ve öğretmen.

Yorum yapın