Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü – Andulasyon cihazı günümüzde ödem, su toplaması ya da zayıflama gibi amaçlara yönelik olarak kullanılır. Bu terapiden yararlanan çok sayıda kişi vardır. Söz konusu kişilerin yorumları da birçok kişi tarafından merakla sorulur. Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü aşağıda yer almaktadır.

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Özellikle Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü ne gibi görüşler olduğu sık sık düşünülür. Bunlara hem internetten hem de platformdan ulaşılabilir;

Cihaz oldukça rahatlatıcı bir yapıya sahip.

Zayıflamaya yardımcı oluyor ama diyeti ve egzersizleri de unutmamak gerek.

İncelemeye yardımcı oluyor.

İncelme sağladı ancak o kadar etkisi olmadı.

Rahatlatıcı olduğu gibi incelmeme de yardımcı oldu.

Kilo vermeye yardımcı oluyor.

Bunların dışında Andulasyon kullanıcı yorumları da vardır. Bunlar hem olumlu hem de olumsuz görüşlere sahiptir.

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları ekşi sözlük ve kadınlar kulübü gibi platformlarda yayınlanmıştır. Siz de konu hakkındaki görüşünüzü ya da deneyiminizi paylaşmak isterseniz yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Diyetisyenim ilk seansta 5 cm incelme olacağını söylemişti. 4 seans oldu, henüz 2 cm incelme oldu. Sanırım bu biraz beslenme şekli ve yaşam şekliyle alakalı.

Faydasını gördüm. Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları birbirinden farklı olsa da ben yememe içmeme çok dikkat ettim.

Sanırım Andulasyon kullanıcı Yorumları ücretli şekilde yaptırılmış. Çünkü bırakın 5 CM’i, 1 CM bile incelemedim ben.

2 haftada 10 kilo verdim Kadınlar Kulübü ve benzeri sitelerde de anlattım. Diyet, spor ve andulasyon ile inanılmaz etki aldım ben.

Eğer düşünüyorsanız, Andulasyon öncesi sonrası için mutlaka fotoğraf çekin ya da ölçülerinizi not alın. Ben öyle yaptım.

Andulasyon Nelere İyi Gelir?

Andulasyon cihazı günümüzde sıklıkla zayıflamaya yönelik olarak kullanılır. Eğer kilo problemleriniz varsa, terapistin de uygun görmesi ile çözülebilir. Ancak bu esnada düzenli egzersizler ve diyet de bırakılmamalıdır.

İlgini çekebilir:  Erdostin Kullanıcı Yorumları

Ancak bunun dışında yararlanılan farklı alanlar da mevcuttur. Maddeler halinde bunlar şu şekilde gösterilebilir;

  1. Vücutta mevcut olan ödemlerin atılması
  2. Aşırı kilolu kişilerde yağların yakılması
  3. Sindirme sisteminde yaşanan problemlerde
  4. Uyku sıkıntılarında
  5. Boyun ağrılarında
  6. Metabolizmayı hızlandırma
  7. Gevşeme ve relaksasyon sağlama
  8. Omurga yapısının doğal esnekliğini sağlama

Bu bakımdan kullanım alanları oldukça geniştir. Uygulama kişilere özel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu ölçüde faydaları da oldukça fazladır. Alanında uzman terapistler tarafından uygulanması gerektiğinden kiminle çalıştığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü
Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Andulasyon Nasıl Çalışır?

Peki andulasyon cihazı nasıl işler? Andulasyon cihazı ışın vererek çalışmaktadır. Kişiler masaj koltuğu gibi bir yere uzanmakta, ardından da uzman terapistler uygulamaya başlamaktadır. Şikayetler neye yönelikse uygulama da böylece gerçekleştirilir. Titreşim ile vücutta mekanik vibrasyon sağlanmaktadır. Bu sayede derin ısı ile çözümler sunulur.

Andulasyon Kimler İçin Uygun?

Özellikle kilo problemi yaşayanlar, son zamanlarda adı sık sık duyulan andulasyon cihazı hakkında ayrıntılı bilgi almaya çalışmaktadır. Özellikle kimlere uygun olduğu, düşünülen konulardan bir tanesidir.

Uygulama sıklığı da kişilere göre farklılık gösterebilir Ancak haftada 3 gün 30 dakika uygulandığı daha fazla görülür. Programlar hastalara özel şekilde uygunlukları çerçevesinde oluşturulur. 1 ayda yaklaşık olarak 12 seans vardır. 

Her ne kadar uygulama birçok kişiye yapılabilse de öncelikle muayene yapılmakta, uygun olup olmadığı görülmektedir. Tedavi yöntemi, sıklıkla spor yapan kişiler tarafında kullanılır. Kronik olarak kemikte ya da vücutta ağrı problemi gözlemlenenlerde de tercih edilebilir.

Uyku problemleri varsa ya da kronik derecede gerginlik ve stres bulunuyorsa, doktorlar da hastalarına önerebilir. Ancak hamilelerde ve 15 yaş altı kişilerde andulasyon cihazı tavsiye edilmez. Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü size daha fazla fikir verebilir.

4.5/5 - (Kullanıcı Oyu)
Yorum yapın